Trochę o mnie

Hej! Jestem Joanna.

Absolwentka filologii angielskiej z językiem niemieckim. Od 6 lat pracuję jako lektor języków obcych. Uczę dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Praca to moja pasja, a poszukiwanie nowych pomysłów skutecznie wypełnia każdą wolną chwilę.

Na tym blogu znajdziecie gotowe plany lekcji opracowane na podstawie niemieckojęzycznych piosenek dla dzieci, pomoce dydaktyczne i kreatywne pomysły na zajęcia w przedszkolu i nie tylko. Zostańcie ze mną i skorzystajcie z inspiracji zawartych na stronie.

Jeśli podoba Wam się mój blog, macie jakieś uwagi lub zastrzeżenia zapraszam do aktywności poprzez komentarze. I mam do Ciebie wielką prośbę: jeśli cokolwiek co przeczytasz na tym blogu uznasz za wartościowe, to KONIECZNIE mi o tym powiedz. Każdy głos z Waszej strony to źródło satysfakcji i motywacji do dalszego dzielenia się z Wami moim pomysłem na naukę niemieckiego.

Dziękuję!

Niemiecki w przedszkolu